CONDOMINIUM AKASIA, BUKIT JALIL – UNTUK DIJUAL, Kuala Lumpur, Bukit Jalil

CONDOMINIUM AKASIA, BUKIT JALIL – UNTUK DIJUAL

For sale

RM 470,000

Condominium Akasia, Bukit Jalil, Kuala Lumpur
time11 days ago
locationCondominium
location3 BR
location2 B
location1,140 sqft (built up)
locationRM 412/sqft (built up)

Built-up
1,140 sqft
Built-up/sqft
RM 412/sqft

Description

🏡 CONDOMINIUM AKASIA, BUKIT JALIL – UNTUK DIJUAL

🔥 FREEHOLD | FULLY RENOVATED | STRATEGIC LOCATION 🔥

💰 HARGA JUALAN: RM470,000 (Boleh Runding)

DETAILS UNIT:
🏠 Keluasan: 1,140 sqft
🛏️ 3 Bilik Tidur | 2 Bilik Air | 1 Yard
🚿 Water Heater (Bilik Utama)
💡 Kipas & Lampu Lengkap
❄️ 2 Unit Aircond
🔒 Grill Penuh Seluruh Rumah
🪟 Langsir Penuh di Semua Tingkap
🍽️ Kabinet Dapur
🔥 Dapur & Penghisap Asap (Hood & Hob)
🚗 2 Parkir Kereta

KEMUDAHAN ASAS BERDEKATAN:
🏊 Fasiliti Dalam Kondominium:
✅ Kolam Renang
✅ Gimnasium
✅ Taman Permainan Kanak-kanak
✅ Surau
✅ Tempat Letak Kereta Bertingkat
✅ Keselamatan 24 Jam (Gated & Guarded)

AKSESIBILITI / JARINGAN LEBUHRAYA:
🚗 Lebuhraya MEX – Akses mudah ke KLIA & Putrajaya
🚗 Bukit Jalil Highway – Hubungkan ke Sri Petaling & Puchong
🚗 Lebuhraya KESAS – Akses ke Shah Alam & Subang
🚗 Lebuhraya Sungai Besi (BESRAYA) – Ke Cheras & Serdang
🚗 Lebuhraya KL-Seremban – Akses ke Kuala Lumpur & Selatan

📞 HUBUNGI SEGERA UNTUK VIEWING!
📱 UBAIDILLAH ISMAIL - E 2524
🏢 REALTORS HAVEN PROPERTIES
📲 013-3988411
📩

🔖 Hashtag:
#AkasiaBukitJalil #CondoForSale #BukitJalilProperty #StrategicLocation #HighwayAccess #InvestmentProperty #AffordableCondo #PavilionBukitJalil #LRTBukitJalil #GatedCommunity #FreeholdProperty